logo

  Yurt Dışı Dil Okullarında Erken Kayıt Fırsatı

  Yaz tatilinde dil eğitimi için yurt dışına gitmek isteyen öğrenciler, %35’e varan indirimlerle erken kayıt fırsatı sunan dil okullarına şimdiden kayıtlarını yaptırıyor.

  Yaz dönemini değerlendirerek dil eğitimini tamamlamak isteyen öğrenciler, dünyanın en önemli dil okullarında eğitim almak istiyor. Öğrenciler kadar ebeveynler de çocuklarının iyi bir dil eğitimi alması için en iyi dil okullarını araştırıyor, yurt dışı eğitim danışmanlık firmasının yolunu tutuyor. Dünyanın en önemli dil okulları ise öğrencilere % 35’e varan indirimler ile erken kayıt fırsatları sunuyor.

  Erken yaşta yurt dışında bir yaz okuluna giden öğrenciler ilgi duydukları alanda dünyanın en iyi okullarında eğitim görmenin yanı sıra yurt dışı tecrübesi ediniyor ve farklı kültürlerle tanışıyor. Dil okulunda en çok talep edilen ülkelerin başında ise Kanada, İngiltere, İrlanda ve Malta geliyor.

  DinamoEdu Kurucu Ortağı Fatih Kuran: “Yaz döneminde dil okulları diğer programlara göre nispeten daha fazla rağbet görüyor. Kış döneminde dil okullarının erken kayıt fırsatlarını yakalayarak uygun bir bütçe ile öğrenciler kayıt yaptırma şansına sahip oluyorlar. DinamoEdu olarak temsilciliğini yaptığımız dünyanın seçkin okullarının erken kayıt avantajları ile ilgili danışanlarımızı bilgilendiriyoruz. Son zamanlarda yeni öğrenme metodları geliştiren okullar özellikle öğrencilerin dikkatini çekiyor. Biz de öğrencinin talebine ve bütçesine göre en doğru okulu bulmaya çalışıyoruz.” dedi.

  Detaylı Bilgi: www.dinamoedu.com

  Etiketler: » » » »
  Share