logo

  Teen Titans GO! 3 Ağustos’ta sinemalarda!

  Cartoon Network’ün sevilen çizgi filmlerinden Teen Titans GO!, Genç Titanlar Filmi ile 3 Ağustos’ta sinemalarda çocuklarla buluşuyor. Dünyaca ünlü yıldızların seslendirdiği heyecan dolu animasyonda Robin ve arkadaşlarının “kendi filmlerinde başrol olma macerası” anlatılıyor.

  Cartoon Network ve Warner Bros’un eğlence ve macera dolu dünyası beyaz perdeye de yansıyor. Teen Titans Go! çizgi filminin eğlenceli kahramanları Genç Titanlar Filmi ile 3 Ağustos’ta sinemalarda çocuklarla buluşuyor. Dünyaca ünlü isimler Nicolas Cage, Kristen Bell, Will Arnett, Halsey ve Jimmy Kimmel’ın seslendirdiği, Warner Bros. yapımı eğlence dolu animasyon filmi Türkiye’de 3 Ağustos’ta vizyona giriyor.

  Batman, Superman ve Wonder Woman da bu filmde!

  Çocukların en sevdiği çizgi film karakterlerinden Robin ve arkadaşlarının kendi süper kahramanlık filmlerinde başrol olma yolculuğunu konu alan Genç Titanlar Filmi; heyecan ve kahkahayı izleyenlerle buluşturuyor. Batman’den Superman’e birçok süper kahramanın da boy gösterdiği Genç Titanlar Filmi çocuklara tatilde keyifli zaman geçirme şansı tanıyor.

  Süper kahramanların eğlence dolu film yolculuğu

  Film; kendileri dışında tüm süper kahramanların filminin olduğunu fark eden Genç Titanlar’ın, başrol olma macerasını konu alıyor. Hollywood’un en başarılı yönetmenini ikna etmek için Tinsel kasabasına yola çıkan Genç Titan Robin ve arkadaşları, ‘Süper Kötü’lerin yanlış yönlendirmeleriyle zorlansa da başrol olmak için eğlence dolu bir maceraya çıkıyor.

  Cartoon Network’te özel kuşak!

  Genç Titanlar Filmi öncesinde Cartoon Network ekranlarında da çocukları küçük bir sürpriz bekliyor. 28 Temmuz Cumartesi günü Cartoon Network’te 18.30-20.00 saatleri arasında “Teen Titanlar ile Yaz Eğlencesi” kuşağı yayınlanacak. Kaçıranlar, 29 Temmuz Pazar günü aynı saatlerde yine Cartoon Network’te bu eğlenceli kuşağı tekrar izleyebilecek.

  Çocuklar, Teen Titans GO! çizgi filmine özel oyunlara ve kliplere www.cartoonnetwork.com.tr’den, Genç Titanlar Filmi’ne özel içeriklere ise www.genctitanlarfilmi.com’dan ulaşabiliyor.

  Cartoon Network Hakkında:

  Amerika’nın 1 numaralı animasyon kanalı ve Turner’ın global bir çocuk markası olan Cartoon Network, çocuklar ve aileler için özel olarak çizgi film içeriği üreten bir çizgi film kanalıdır. Yenilikçi kimliğiyle 192 ülkede 400 milyondan fazla haneye ulaşan Cartoon Network, çocuklara Ben 10, Powerpuff Girls, Kafadar Ayılar, Gumball ve OK K.O! gibi ilham verici, yaratıcı ve ilgi çekici içerikler sunuyor.
  Cartoon Network’ün, çocukların ‘akran zorbalığı’ sorununa dikkat çeken sosyal sorumluluk projesi ‘Zorba Olma Kanka Ol’ bu problemin üzerine eğilen yetişkinler ve çocuklar için önemli bir kaynak olarak görülüyor.
  Bir WarnerMedia şirketi olan Turner ise, birçok farklı temada içerik oluşturan ve hayranlarına içeriği her zaman ve her yerde ulaştırarak olağanüstü deneyimler sunan global bir eğlence, spor ve haber şirketidir. Turner, aralarında CNN, Cartoon Network, Boomerang, Adult Swim, Bleacher Report, ELEAGUE, FilmStruck, Great Big Story, HLN, iStreamPlanet, Super Deluxe, TBS, Turner Classic Movies (TCM), TNT, truTV and Turner Sports’un yer aldığı dünyadaki en değerli markalardan bazılarının sahibidir.

  Etiketler: » » » » » » » »
  Share