logo

Sultan Alparslan Mesleki Teknik Anadolu Lisesi’nde 3 yenilik birden

OKUL HABERİ – Tebessüm eden okul sloganıyla hareket eden ve gerçekleştirdiği projelerle adından söz  ettiren Sultanbeyli Sultan Alparslan Mesleki Teknik Anadolu Lisesi’nde  3 yenilik birden.

Eğitim öğretim faaliyetlerinin sağlıklı olarak ilerlemesi için kültürel ve sosyal faaliyetlerin yanında okulun fiziki görünümünü yenileyen Sultan Alparslan Mesleki Teknik Anadolu Lisesi yönetimi ve öğretmenleri 3 yeni çalışma ile hız kesmiyorlar.
Matematik Beceri Atölyesi
Matematik Beceri Atölyesi Öğretmen Gönül Pirinci’nin  ve öğrencilerin gayretleri ile kuruldu.
Edebiyat Beceri Atölyesi
Edebiyat Beceri Atölyesi Öğretmen Tuğçe YAŞAR’in gayretleri ile kuruldu. Onarımda  öğretmen ve öğrenciler katkı sağladılar.
Spor Salonu Onarıldı
Okul spor salonu Sultanbeyli Belediyesi’nin katkıları ile onarıldı.
Sultanbeyli Sultan Alparslan Mesleki Teknik Anadolu Lisesi Müdürü Mustafa Aslan, ” Okulumuzun spor salonunu yeniledik ve 2 beceri atölyesi kurduk. Spor salonumuz Sultanbeyli Belediyemizin katkıları ile onarıldı.  Matematik Beceri Atölyesi  ve Edebiyat Beceri Atölyesi kurulumunda katkı sağlayan öğretmen ve öğrencilerimize, spor salonumuzun yenilenmesine katkılarını esirgemeyen Kültür Müdürü Mehmet Mazak, Belediye Başkanımız Hüseyin Keskin’e ve onarımı yapan öğrenci ve öğretmenimize şükranlarımızı sunarız . ” ifadelerini kullandı.

Share
#

SENDE YORUM YAZ