logo

  Red’den çift kişilik uçak bileti hediye

  Vodafone Red’in hazırladığı “Vodafone Red’le Dünya Avucunuzda” programı tüm hızıyla devam ediyor. Burcu Esmersoy’un sunduğu programın beşinci durağı Slovenya ve Hırvatistan oldu. Esmersoy ve ekibi, bölgenin saklı güzelliklerini seyahatseverler için keşfediyor.

  Müşterilerine tarifenin ötesinde bir dünya sunan Vodafone Red,seyahatseverleri “Vodafone Red’le Dünya Avucunuzda” programıyla farklı coğrafyalara götürmeye devam ediyor. Burcu Esmersoy’un sunduğu programın beşinci durağı Slovenya ve Hırvatistan oldu. Esmersoy ve ekibi, Bled Adası, Ljubljana Kalesi, Ejderha Köprüsü, Kamenjak Burnu, Balbi Kemeri, Predjama Kalesi, Preseren Meydanı gibi pek çok ünlü destinasyonu keşfedecek.

  Sırada bir ülke daha var

  “Vodafone Red’le Dünya Avucunuzda” programında alışılagelmiş ve popüler yurtdışı gezi rotaları yerine, dünyanın çok özel ve saklı yerleri konu alınıyor; bu bölgelere ilişkin tarihsel ve kültürel bilgiler sunuluyor; izleyicilere daha keyifli bir tatil geçirmeleri için çok özel tüyolar veriliyor. İkinci sezonuna giren programda, Esmersoy’a Instagram fenomeni Sezgin Yılmaz ve National Geographic Traveler Dergisi editörleri eşlik ediyor. Bugüne kadar Danimarka, Portekiz, Sicilya ve Fransa’yı ziyaret eden ekibin Slovenya ve Hırvatistan’dan sonra bir sürpriz durağı daha olacak. Esmersoy ve ekibi, Eylül sonunakadar yaklaşık 36 bin kilometre yol kat edecek.

  Red’den çift kişilik uçak bileti hediye

  Seyahatseverler, “Vodafone Red’le Dünya Avucunuzda” ile gezilen rotaları Vodafone Red sosyal medya hesaplarından takip edebiliyor, eşzamanlı olarak da National Geographic hesaplarından hem ekibin, hem de dünyanın masalsı güzellikte daha fazla rotasına erişebiliyor. Ayrıca Vodafone Red, her seyahat sonunda Instagram hesabı üzerinden yapılan yarışma ile seyahat edilen ülkelere çift kişilik uçak bileti kazanma şansı veriyor. “Vodafone Red’le Dünya Avucunuzda” seyahatleri, Vodafone Red’in sunduğu seyahat ayrıcalıklarıyla daha keyifli hale geliyor.

  Etiketler: » » » » »
  Share