logo

  Minik ustalar otomobilleri tamir etti

  Türkiye’nin lider oto bakım ve onarım markası AUTO KING, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı çok özel bir etkinlikle kutladı. AUTO KING Antalya Servis Merkezi tarafından, Antalya Nazım Hikmet Kongre ve Fuar Merkezi’nde düzenlenen etkinlik kapsamında kendileri için özel hazırlanmış güvenlik yeleklerini giyen minik ustalar, oyuncak arabaları, oyuncak tamir aletleri ile tamir etti. Toplam 10 adet iş istasyonunda tamir/onarım işleri yapan minikler, muhteşem bir gün geçirdi.

  Türkiye’nin lider oto bakım ve onarım markası AUTO KING, 23 Nisan etkinlikleri kapsamında 19-21 Nisan tarihleri arasında Antalya Nazım Hikmet Kongre ve Fuar Merkezi’nde düzenlenen Antalya Çocuk Şenliği’ne katıldı.

  AUTO KING Antalya’nın katkılarıyla gerçekleşen etkinlikte, kendileri için özel hazırlanmış güvenlik yeleklerini giyen minik ustalar, liftlere kaldırılmış oyuncak arabaları, oyuncak tamir aletleri ile tamir etti.  Toplam 10 adet iş istasyonunda tamir/onarım işleri yapan minikler, etkinliğe özel hazırlanan trafik güvenliğini konu alan 18 farklı boyama kağıdından seçtiklerini boyadı. Etkinliğe katılan küçük yaştaki ustalar ise parça yapbozları çekiçledi.

  3 gün süren etkinliği toplam 11.000 kişi ziyaret etti. Etkinlik kapsamında AUTO KING ise 1000’den fazla çocuğu ve ailelerinin muhteşem bir gün geçirmesini sağladı.

  Etiketler: » »
  Share