logo

  KSV İbrahim Bodur Kaleseramik Eğitim, Sağlık ve Sosyal Yardım Vakfı burs başvuruları

  KSV İbrahim Bodur Kaleseramik Eğitim, Sağlık ve Sosyal Yardım Vakfı burs başvuruları  başladı. Daha önce Kale Grubu ve Bodur Ailesi tarafından verilmekte olan eğitim bursları, 2001 yılından itibaren vakıf çatısı altında organize edilmekte ve Kale Grubu’nun tüm burs faaliyetleri KSV tarafından yürütülmektedir. KSV ayrıca bursiyerlerine staj imkanı, uygun şartlarda da grup bünyesinde öncelik vererek iş imkanı tanımaktadır. Bursiyerlerimiz KSV aracılığıyla, üniversitelerin öğretim görevlilerinden özel rehberlik ve danışmanlık hizmeti almakta; okul projerinde ve ödevlerinde de Kale Grubu şirketlerinin ilgili bölümlerinden faydalanmaktadırlar.

  Burs koşulları:
  – T.C. Vatandaşı olmak.
  – Lisans öğrenimi gören ara sınıflar için; Başarısız dersi olmamak veya genel başarı ortalaması 4 üzerinden en az 2,5 (100 üzerinden not verilen üniversitelerde en az 60) olup bir üst sınıfa geçiş hakkını kazanmış olmak. (Not ortalaması uygun olduğu halde 3’ten fazla başarısız dersi olanlar başvuru yapamaz.)
  – Endüstri Meslek Lisesi ara sınıflar için; alttan dersi bulunmamak.
  – KSV tarafından belilenen okullarda eğitim görmek.
  – İhtiyaç sahibi olmak.

  Dr.(h.c.) İbrahim Bodur Kaleseramik Eğitim, Sağlık ve Sosyal Yardım Vakfı’nın burs başvuruları 15 Eylül – 10 Ekim tarihleri arasında kabul edilmektedir.

  Lisans Burs Başvuruları için tıklayınız

  Meslek Lisesi Burs Başvuruları için tıklayınız

  Ayrıntılar için tıklayın

  Etiketler: » » » » »
  Share