logo

  Koton ‘Tam Benim Tarzım’ Kampanyasında Yeni Sezon Başlıyor

  Koton, 2019-2020 Sonbahar/Kış sezonunu ‘Tam Benim Tarzım’ sloganıyla sunduğu en genç ve dinamik tasarımlarla karşılıyor. Kampanya fotoğraf çekimlerinde Melisa Şenolsun’un yer aldığı, gençlere hitap eden koleksiyonda üniversite ruhunun ve spor stilin hakim olduğu, jean ve birbirinden renkli sweatshirt tasarımları öne çıkıyor.

  Üniversite yaşamının ve spor şıklığın ilham verdiği Koton, 2019-2020 Sonbahar-Kış sezonu casual koleksiyonunda, dinamizm ve enerjiyi yansıtan jean ve sweatshirt alternatifleri yer alıyor. Triko, eskitme jean ve jean mont tasarımları gibi genç stillerin odak parçalarının bulunduğu koleksiyonun kampanya fotoğraf çekimlerinde Melisa Şenolsun yer alıyor.

  Tasarımların yanı sıra renklerle de gençlerin dünyasına odaklanan koleksiyonda saks mavisi, hardal tonları ve kırık beyaz gibi renkler ön plana çıkarken, kırmızı – siyah ve mavi – siyah kareli desenler de güçlü silüetler oluşturuyor.

  Sezon Trendi: Denim on Denim

  Denim on denim trendi bu sezon da yükselişini sürdürüyor. Koleksiyonda griye yakın renkte siyah taşlanmış ve koyu renk tasarımlara, beyaz denimlere ve kürk yaka detaylı jean montlara yer veriliyor. Kolej modasının sezondaki en güçlü temsilcisi denim pantolon ve montlar, baskılı, renkli sweatshirt ve kazaklarla kombinleniyor.

  Sweatshirtler Ön Planda

  Koleksiyon, günlük giyimde de fark edilir olmanın kodlarını özgün tasarımlarla yansıtıyor. Sezonun anahtar parçaları arasında görülen, havalı ve rahat kapüşonlu sweatshirt’ler; jeanler ve montlar ile kombinlenerek, gençlere mevsim boyunca kullanabilecekleri farklı ve şık seçenekler sunuyor.

  Koton’un “Tam Benim Tarzım” koleksiyonu, tüm Koton mağazalarında ve online alışverişin adresi koton.com’da ulaşılabilir fiyatlarla satışa sunuluyor.

  Etiketler: » »
  Share