logo

  İpana 23. Liselerarası Müzik Yarışması

  İpana 23. Liselerarası Müzik Yarışması Türkiye Cumhuriyeti ve KKTC sınırları içinde yer alan tüm ortaöğretim kurumlarına açık olarak gerçekleştirilecek. Yarışma; icra, orkestra, kız solist, erkek solist, sahne performansı ve enstrüman dallarında yapılacak. Topluluklar 3 kişiden az ve 8 kişiden çok olmayacak.

  Video performansları bir USB’ye yüklenecek ve tüm evraklarla birlikte 17 Nisan 2020 tarihine kadar organizasyon merkezine iletilecek. Video başvurularında ön teknik jüri tarafından başarılı bulunan okullar, 06 Haziran 2020’de büyük finalde sahnede yarışma hakkını elde edecek.

  İnternet üzerinden yapılacak olan video oylamasında, finale seyirci desteğiyle kalacak olan okulların belirlenmesinde, internet üstünden verilen oylar ve jüri oyları, birlikte değerlendirilecek. İnternet oylaması 29 Nisan 2020 Çarşamba başlayıp-28 Mayıs 2020 Perşembe bitecek. Sonuçlar 29 Mayıs 2020 Cuma günü açıklanacak.

  İpana 23. Liselerarası Müzik Yarışması güncel bilgileri www.liselerarasimuzikyarismasi.com adresinde ve BANABAK uygulamasında yayınlanacak.

  Etiketler:
  Share