logo

  Genç odalarıyla yaşam alanını sen kurgula

  Türkiye’nin önemli mobilya markalarından Kilim Mobilya’nın çocuk ve genç mobilya markası Nino, farklı yaşlara ve yaşam tarzlarına hitap ediyor. Kül gri ve rose renk kombinasyonu ile “Dubleks”, mavinin şıklığını beyaz ile buluşturan geçişleriyle “Ekol” genç odaları ise çocukları macera dolu bir serüvene çıkarıyor.

  Hayata geçirdiği tasarımlarıyla gençlere kişisel zevklerine göre kombin ve dekorasyon kolaylığı sağlayan Türkiye’nin önemli mobilya markalarından Kilim Mobilya’nın çocuk mobilya markası Nino, şık ve macera dolu tasarımlarıyla dikkat çekiyor.

  Mutlu sabahlara…

  Yaşam alanlarını tasarımıyla farklılaştıran Dubleks Genç Odası, gençlerin odalarında geçirdiği zamanı keyifli bir hale getiriyor. Modüler kullanımı ve günlük yaşamdaki ihtiyaçları fonksiyonel detaylarla birleştiren Dubleks Genç Odası, gençlerin mutlu sabahlara uyanmasına yardımcı olurken,

  kül gri ve rose renk kombinasyonu ise ferah ve aydınlık bir görüntü oluşturuyor. Model tasarım avantajları ile bir ya da iki çocuğun kullanıma uygun olarak düzenlenebiliyor.

  Etiketler: »
  Share