logo

  Çocuk Kitapları Fuarı başlıyor

  Çocukları geleceğe hazırlayan ve onların hayallerini şekillendiren etkinliklere devam eden Agora Alışveriş Merkezi; 28-29 Eylül tarihlerinde “Çocuk Kitapları Fuarı” etkinliğine ev sahipliği yapacak.

  Çocuk Kitabı Yazarları Agora’da Çocuklar ile Bir Araya Gelecek!

  Agora Alışveriş Merkezi, birbirinden keyifli çocuk etkinliklerine yer vererek; eğitici, öğretici ve eğlenceli organizasyonlarla minik ziyaretçileri buluşturmaya devam ediyor. 28-29 Eylül tarihlerinde “Çocuk Kitapları Fuarı” etkinliğinde çocuklar, hayal dünyalarını geliştiren kitaplar ile iç içe olacak. Ayrıca çok sevdikleri kitapların yazarları ile de bir araya gelecek çocukları etkinlik boyunca sürpriz aktiviteler bekliyor olacak. -1. kat etkinlik alanında gerçekleşecek fuarda;  Tudem, Mutlu Yayıncılık, Palme Yayıncılık, Damla Yayınevi, Berkay Yayınevi, Martı Yayınevi, Doğan Akademi,  Okulistik,  Bulut Yayınevi, Altın Kitaplar Yayınevi, Gün Işığı Yayınları, Doğan Egmont ve daha birçok kültür ve kaynak kitap yayınları yer alacak.

  28 Eylül Cumartesi günü 13.00-18.00 saatleri arasında Dinozorun Ayak Sesleri, Atıştırmalık Öyküler yazarı Elif Yonat Toğay ve Kaçış Oyunu kitabı ile adından söz ettiren Alper Akal çocuklar ve ebeveynler ile bir araya gelecek. Gün boyunca miniklere öykülerinden bahsederek onlar için kitaplarını imzalayacak yazarlar miniklerin keyifli bir gün geçirmelerini sağlayacak.  29 Eylül Pazar günü ise büyük küçük herkesin ilgi ile takip ettiği yazarlar imza günü ile etkinlik alanında olacak. 13.00-18.00 saatleri arasında gerçekleşecek imza gününde çizgi roman yazarları Ümit Kireççi, Necmi Yalçın, Erden Seçmen ve Bahar Sarıkaya etkinlik boyunca çocuklar ile beraber olacak.

  Çocukların doğayı, toplumu, kendisini tanıması, çevresi ile iletişime girebilmesi için önem arz eden çocuk kitapları, aynı zamanda çocukların duygusal ve sosyal yönden gelişmesine olanak sağlıyor. Agora Alışveriş Merkezi, bu fuar ile çocuklara, kitapları sevdirmeyi ve hayal dünyalarının daha da gelişmesine destek olmayı hedeflemektedir.

  Kitapları anlamak, hayal kurmak ve eğlenceli bir gün geçirmek için 28-29 Eylül tarihleri arasında Agora Alışveriş Merkezi, 7’den 70’e herkesi Çocuk Kitapları Fuarı etkinliğine davet ediyor.

  Etiketler: »
  Share