logo

  Boyner kırtasiye kampanyası

  Boyner, okul çantaları, ayakkabıları, rengârenk kırtasiye malzemeleri ve daha pek çok ürün ile okul alışverişinin vazgeçilmez destinasyonları arasında yer alıyor. Ünlü markaların en trend okula dönüş ürünlerini bir arada sunan Boyner, bu dönemi özel bir kampanya ile ayrıcalıklı kılıyor. 8 Eylül’e kadar yapılan 300 TL ve üzeri alışverişe 50 TL, 600 TL ve üzeri alışverişe ise 100 TL hediye çeki veriliyor.

  Yeni başlayacak eğitim öğretim yılının heyecanı, Boyner mağazalarında tüm yönleriyle yaşanıyor. Spor ayakkabıdan tişörte, sırt çantasından eşofman takımına ve kırtasiye malzemelerine kadar zengin ürün çeşitliliği sunan Boyner, aynı zamanda harika bir kampanya ile ailelere ve öğrencilere yaşattığı ayrıcalıkları taçlandırıyor.

  Türkiye’nin en sevilen markaları ile dünyaca ünlü markaların ürünlerini tek bir çatı altında bulabilen aileler ve öğrenciler, Boyner’den okul ihtiyaçlarını ayrıcalıklı fırsatlarla karşılarken sonraki alışverişlerine de avantaj sağlayabiliyor. 8 Eylül’e kadar yapılan 300 TL ve üzeri alışverişe 50 TL, 600 TL ve üzeri alışverişe ise 100 TL hediye çeki veriliyor. Kazanılan 50 TL değerinde hediye çeki; 50 TL ve üzeri; 100 TL değerinde hediye çeki ise 100 TL ve üzeri tüm alışverişlerde kullanılabiliyor.

  Boyner ile okula dönüş heyecanı

  Boyner, ilkokuldan lise ve üniversite öğrencisine kadar her yaştan öğrencinin okula dönüş ihtiyaçları için en sevilen ve tercih edilen alışveriş destinasyonu olarak öne çıkıyor. Boyner’de özellikle öğrencilerin en çok ihtiyaç duyduğu çanta ve ayakkabı kategorilerinde zengin seçenekler yer alıyor.

  Boyner; Nike, adidas, Puma, Under Armour, Reebok, Skechers gibi dünyanın en iyi spor markalarının başta sneaker olmak üzere tüm spor ürünleri ile öğrencilere okul yolunda büyük bir konfor sağlıyor. Öğrencilerin olmazsa olmazı çanta kategorisinde de ünlü markalardan farklı konseptlerde, rahatça taşınabilecek modeller yer alıyor. Ayrıca kalem kutuları, mataralar, beslenme çantaları, pantolonlar, gömlekler, etekler, sweatshirtler, hırkalar ve daha birçok ürün öğrencileri bekliyor.

  Tüm okul ihtiyaçları ve başka hiçbir yerde olmayan ayrıcalıklar için Boyner mağazaları ve boyner.com.tr’yi ziyaret edebilirsiniz.

  Etiketler: » » » »
  Share