logo

Ben onu hiç yemedim projesi sürüyor (Foto Galeri)

Aşağıkocayatak İlkokulu eTwinning projesi sürüyor. Aşağıkocayatak İlkokulu öğrencileri Ben Onu Hiç Yemedim projesi  kapsamında Asteria Kremlin Palace Oteli’ne misafir oldu.

Ben Onu Hiç Yemedim projesi kapsamında  Kasım ayı ilk etkinliğinde Kahramanmaraş’tan baklava  gelmişti.
Ben Onu Hiç Yemedim projesinin ikinci etkinliğinde öğrenciler Asteria Kremlin Palace Oteli’ne misafir oldu. Yepyeni lezzetleri tattıktan sonra sonra aşçı kıyafetleri giyip pizza yapan öğrenciler pizzalarını afiyetle yedi, ardından kokteyllerini içtiler. her ay farklı etkinlikler ile projemizi sürdüreceğiz.

Ayrıca programa Serik İlçe Milli Eğitim Müdürü İkram EKİZ katıldı ve projeye olan desteklerini ifade etti.

Ben Onu Hiç Yemedim proje sorumlusu öğretmen  Asuman  DEMİRAY  ” eTwinningBen Onu Hiç Yemedim projesi  ile öğrencilerimize sorduk. Yemedikleri şeyleri öğrenip,onları tattırmayı amaçladık. Bu proje ile amacımız sosyal farkındalık yaratmak. Bazı çocukların elinin tersiyle ittiği şeyleri bulamayan çocukların olduğunu farkettirmek. Projemiz için bugün Asteria Kremlin Palace Oteli’ne misafir olduk. Yepyeni lezzetleri tattık. Aşçı kıyafetlerimizi giyip pizzalarımızı yaptık ve yedik.  Her ay farklı etkinlikler ile projemizi sürdüreceğiz.” ifadelerini kullandı.

Etiketler: » » » » »
Share