logo

  Alfemo Mobilya Tasarım Yarışması

  Alfemo Mobilya Tasarım Yarışması başladı. Hızla gelişen teknolojinin hayatımıza olan etkisinin artmasıyla, kişilerin yaşam alanları da etkilenmeye başlamıştır. Alfemo ve Kids&Teens’in düzenleyeceği Alfemo Tasarım Yarışması’nın amacı; yaşam alanlarımızın vazgeçilmez ürünü olan mobilyayla teknolojinin entegrasyonunu kurgulayarak yeni nesil mobilyalara yönelik yenilikçi ve yaratıcı fikirleri desteklemektir. Bu bağlamda; çocuk ve gençlere yönelik teknolojinin eğitici ve öğretici fonksiyonlarını ortaya çıkaran mobilya tasarımları beklenmektedir.

  Yarışmaya bireysel veya grup olarak katılınabilir. Bireysel katılımcıların ya da grup olarak yapılacak katılımlarda grup üyelerinden en az birinin, üniversitelerin Güzel Sanatlar, Sanat ve Tasarım ve Mimarlık Fakülteleri’nin ilgili bölümlerinde ön lisans, lisans veya lisansüstü derecesinde eğitimlerini sürdürüyor olmaları gerekmekte.

  Diğer branşlardan katılacak öğrenciler için, tasarım ekibinde (b) maddesindeki koşulu yerine getiren en az bir üye olması gerekmekte.

  Yarışmaya katılan her proje için özgünlük, daha önce üretilmemiş olması, kamuya sunulmamış olması, benzer başka bir yarışmada dereceye girmemiş ve ödül almamış olması şartları aranmakta. Bu koşulların aksinin tespiti durumunda proje geçersiz sayılacak.

  Her birey veya grup en fazla üç farklı projeyle yarışmaya katılabilir. Yarışmaya gönderilen projenin özgün bir çalışma olmaması ve üçüncü kişilerin tasarım üzerinde hak iddia etmesi durumunda sorumluluk katılımcıya ait olacak.

  Alfemo Mobilya Tasarım Yarışması Son Başvuru Tarihi : 25.06.2020

  Alfemo Mobilya Tasarım Yarışması Ödülleri

  Birincilik Ödülü : 15.000 TL İkincilik Ödülü : 7.500 TL Üçüncülük Ödülü : 5.000 TL Mansiyon Ödülü : 5 kişiye Alfemo mağazalarında kullanılmak üzere 3 ay geçerli 1000 TL hediye çeki Alfemo Özel Ödülü : Alfemo Tasarım Ofisi’nde 1 ay staj (üniversitelerinde zorunlu staj yapma yükümlülüğü olanlar kabul edilebilir.)

  Alfemo Mobilya Tasarım Yarışması ayrıntıları için tıklayınız

  Etiketler:
  Share