logo

  15. kuruluş yılında 100.000 yeni iş ortağını bünyesine katacak!

  Kurulduğu günden bu yana iş fırsatları ve ürünleriyle binlerce iş ortağının yaşam kalitesini değiştiren Avrupa’nın en başarılı doğrudan satış şirketlerinden LR Health & Beauty, Türkiye’deki kuruluşunun 15. yılını kutluyor. 15. kuruluş yılı kapsamında iş hedeflerini de büyüten LR, ekonomiye katkı sağlayacak projelere imza atmaya hazırlanıyor.

  Aktif iş ortağı sayısını 250.000’e çıkaracak

  Yenilikçi ve kaliteye önem veren kurum anlayışı ile Avrupa’nın en büyük ve modern Aloe Vera ile üretim yapan fabrikasına sahip olan LR Health & Beauty, 15. yıldönümüne özel 100.000 yeni iş ortağını bünyesine katarak, aktif iş ortağı sayısını 250.000’e çıkarmayı hedefliyor. Geçtiğimiz sene aktif iş ortağı sayısında LR Türkiye’nin %60 büyüme kaydettiğini söyleyen LR Health & Beauty Türkiye Genel Müdürü Ömer Barış Turan 2018 senesinde de aynı büyüme hızını koruyacaklarını belirtiyor.

  “Kadın istihdamına büyük katkı sağlıyoruz.”

  Doğrudan satış sektörünün ekonomiye ve kadın istihdamına yönelik önemli bir etkisi olduğunu belirten Ö. Barış Turan “Evine bir pazar parası, ekstra bir gelir sağlamak isteyenlerden, ekonomik özgürlüğe ulaşmak için bu alanda profesyonel olarak kendini ilerletmek isteyenlere kadar geniş bir profilimiz var. Bu pozitif değişim tüm aileyi ekonomi, eğitim ve refah düzeyi bakımından ilerlemeye götürüyor. Sektör dünyada 182 milyar dolarlık hacme ulaştı ve bu rakamlar her geçen yıl artarak büyüyor. Ülkemizde kadınların işgücüne katılma oranı %30’larda seyrediyor. Bu oran OECD ülkeleri arasındaki en düşük oran olarak dikkat çekiyor. Kadınların iş gücüne katılımının Avrupa Birliği ülkelerindeki ortalamasının %62 dolaylarında olduğunu da göz önüne alırsak, ülkemizde bu bağlamda önemli bir misyonumuz olduğunu söyleyebilirim; iş ortaklarımızın yüzde 95’i kadın. Gerek LR gerekse diğer doğrudan satış şirketleri olarak kadın istihdamına çok büyük bir katkı sağlıyoruz.” diye konuştu.

  2017 yılında toplam 250 araba dağıttık

  LR Health & Beauty doğrudan satış sektöründe geliştirdiği iş modelleriyle de adından söz ettiriyor. Geçtiğimiz sene toplam 250 adet araç dağıttıklarını belirten Turan “Sektördeki diğer markalardan farklı olarak, oldukça ilgi gören bir araç konseptimiz var. Başarılı iş ortaklarımıza son model, lüks araçlar hediye ediyoruz; Porsche’den Mercedes’e dünyaca ünlü otomobil markalarıyla çalışıyoruz. Şu anda Türkiye’deki en geniş Mercedes filosuna sahip olan şirketiz.” diye konuştu.

  Dünyada 33, Türkiye’de 15 yıllık geçmiş

  Dünyada 33 yıllık geçmişe sahip LR Health & Beauty markasının Türkiye’de 15 yılı geride bırakmasıyla ilgili mutluluğunu dile getiren Ö. Barış Turan “Türkiye’de başarılarla dolu bir 15 yılı geride bıraktık. Bizim en büyük motivasyon kaynağımız olan iş ortaklarımıza ve tüketicilerimize çok teşekkür ediyoruz.” diyor.

  LR Health & Beauty Hakkında

  1985’ten bu yana güzellik ve sağlık ürünleri sektöründe faaliyet gösteren LR Health & Beauty; dünyanın önde gelen doğrudan satış şirketlerinden birisidir. “More Quality For Your Life” sloganıyla müşterilerine yüksek kalitede Aloe Vera içeriğiyle ön plana çıkan ALOE VIA markasıyla el, yüz, vücut, saç ve bebek bakım ürünleri, yaşlanma karşıtı ürünler, gıda takviyeleri ve kozmetik ürünleri sunan LR, bu sene Türkiye’deki 15. Yılını kutlamaktadır. Dünya çapında 27 ülkede faaliyet gösteren LR, bünyesinde bulundurduğu 1.200 çalışanı, yüz binlerce kayıtlı iş ortağı ve müşterisiyle global doğrudan satış sektörünün önde gelen oyuncularındandır. İnovasyona ve yüksek kaliteye önem veren LR, yüksek teknoloji kullanılan Ar-Ge tesislerinin yanı sıra, bu sene Avrupa’nın en modern Aloe Vera üretim tesisini kurmuştur. Dünyanın en büyük Aloe Vera üreticilerinden birisi olan LR’ın ürünleri IASC (International Aloe Vera Science Council), INSTITUT FRENSENIUS kalite sertifikalarına ve DERMATEST onayına sahiptir. LR’ın Bruce Willis, Karolina Kurkova, Emma Heming-Willis, Guido Maria Kretschmer ve Cristina Ferreira gibi ünlülerle yürüttüğü iş birlikleriyle oluşturduğu özel parfüm serileri, dünya çapında 40 milyonun üzerinde satış rakamıyla kalitesini ispatlamıştır. Yüksek Alman kalitesindeki ürünleri, benzersiz otomobil konsepti, satış ortaklarına sunduğu mesleki eğitim hizmetleri ve şeffaf pazarlama planları, LR başarısının arkasındaki temel faktörlerdir. LR bünyesinde 2006 yılında, çocukların korunması amacıyla dünya çapında projeler gerçekleştirmek üzere LR Global Kids Fund kurulmuştur. LR, Avrupa Doğrudan Satış Derneği (SELDIA) ve Türkiye Doğrudan Satış Derneği (DSD) üyesidir.

  www.lrworld.com/tr

  LR Instagram: @lrturkey – #lrturkey #lrdeğerkatar

  LR Facebook: https://www.facebook.com/LR.Health.Beauty.Turkey/

  Etiketler: » » » » »
  Share