logo

  140 sporcu kıyasıya mücadele etti

  Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü iş birliği ile gerçekleştirilen Agora 1.Ortaokullar Arası Masa Tenisi Turnuvası 34 okuldan 140 sporcunun kıyasıya mücadelesi ile sona erdi.

  Muhteşem Ödüller Sahiplerini Buldu!

  Alanında profesyonel hakemler eşliğinde gerçekleşen Agora 1.Ortaokullar Arası Masa Tenisi Turnuvası’nda gençler heyecan dolu anlara sahne oldu. 25-28 Şubat tarihleri arasında Yıldız Erkekler ve Yıldız Kızlar kategorilerinde yarışan çocuklar, takım arkadaşlarının tezahüratları ile daha da yüreklendi ve ortaya inanılmaz görüntüler çıktı. Sakarya içerisinde bulunan 34 okulun ortaokul öğrencilerinden olan ve yaşları 11 ile 14 arasında değişen 140 masa tenisi sporcu turnuvaya katılım gösterirken finale kalanlar da birbirinden özel hediyenin sahibi oldu.

  Toplam 140 kişinin katılım gösterdiği Agora 1.Ortaokullar Arası Masa Tenisi Turnuvası’nda Yıldız Kızlar kategorisinin şampiyonu Ekrem Oba Ortaokulu olurken, ikinciliği Kaynarca Esenbel Ortaokulu, üçüncülüğü Geyve Yatılı Bölge Ortaokulu ve dördüncülüğü Serdivan Aşağıdere Ortaokulu’nun masa tenisi takımları göğüsledi. Yıldız Erkekler kategorisinde ise şampiyonluğu Kaynarca Esenbel Ortaokulu kazanırken, ikincilik Şirinevler Ortaokulu’nun, üçüncülük Taraklı Ortaokulu’nun ve dördüncülük Özel Doruk Ortaokulu’nun masa tenisi takımlarının oldu.

  Turnuvada her iki kategoride de ilk 4’e giren takımlar Agora 1.Ortaokullar Arası Masa Tenisi Turnuvası kupa ve madalyalarını teslim alırken; Rossmann mağazasından 75 TL ve 50 TL değerinde çeklerin sahibi oldu. Hediyeleri bunlarla sınırlı tutmayan Agora Alışveriş Merkezi dereceye her iki kategorinin ilk 4 takımının oyuncularına Sarper Lahmacun, KFC, Burger King, Sbarro, Usta Dönerci ve Popeyes mağazalarının ikram kuponları da hediye olarak verdi. Aynı zamanda Agora Sinemaları’nın konforlu salonlarında diledikleri zaman gidebilecekleri tek kişilik sinema bileti davetiyesi de yine dereceye giren tüm sporcuların oldu.

  Etiketler: » »
  Share