Hoşgeldiniz  

Sevimli Ejderha Kokonat yepyeni maceralarıyla geri döndü

okulhaberi | 01 Nisan 2019 | Eğlence, Genel, Kültür-Sanat A- A+

abm Yayınevi’nin yayımladığı Küçük Ejderha Kokosnuss’un 17 kitaplık macera serisinden uyarlanan Sevimli Ejderha Kokonat, yepyeni maceralarıyla geri döndü. Arkadaşlığın ve cesaretin önemi üzerine heyecan dolu bir serüven olan Sevimli Ejderha Kokonat: Ormanda Şenlik animasyon filmi 29 Mart 2019’da vizyona girdi.

Dünyanın pek çok ülkesinde büyük ün kazanan Küçük Ejderha Kokosnuss serisi, miniklerin gönlünü bir kez daha fethetmeye geliyor. abm Yayınevi’nin yayımladığı Küçük Ejderha Kokosnuss’un 17 kitaplık macera serisinden uyarlanarak çocuklarla buluşan Sevimli Ejderha: Kokonat, yepyeni maceralarıyla geri döndü.

Arkadaşlığın ve cesaretin önemi üzerine heyecan dolu bir serüven olan Sevimli Ejderha Kokonat: Ormanda Şenlik, 29 Mart 2019’da vizyona girdi. Küçük ateş ejderhası Kokonat, bu kez en yakın arkadaşları Oscar ve Matilda ile birlikte eğlence dolu bir tatile çıkmaya karar veriyor. Başlarına geleceklerden habersiz bir şekilde gizemli bir yaz kampına gitmek için vapurla yolculuğa çıkan ekip, kaybolmuş bir ejderha, korkutucu su ejderhaları, etobur bitkilerle dolu olan kamp alanıyla karşılaşıyor. Kamp alanında kendilerine yeni dostlar edinen Kokonat ve arkadaşları, etobur bitkileri yenmek için birlikte hareket etmeye karar vererek güçlerini birleştiriyor. Bu yeni maceralarında bakalım kahramanlarımız tatillerini yeniden güzel bir hale getirmeyi başarabilecekler mi?


abm Yayınevi Hakkında:

Acar Group bünyesinde kurulan abm Yayınevi yayıncılık hayatına 2011 yılında başladı. Adını Acar Bilgi Merkezi’nden alan abm Yayınevi; edebiyat, tarih, sanat, araştırma, akademik, ekonomi, çocuk, gençlik ve popüler kitaplar kategorilerinde faaliyetlerini sürdürüyor. abm Yayınevi bünyesinde kurulmuş olan abm Çocuk ve İlk Gençlik Yayınları ise; yabancı ve Türk yazarların kitaplarını yayımlayarak, çocuk ve ilk gençlik kategorilerinde seçkin yayınları bünyesine katmayı amaçlıyor.

Çocukların hayal gücünü geliştirmeye öncelik veren yayınevi; yaratıcı, evrensel, ahlaki değerlere uygun, bağımsız ve tarafsız, kaliteli yayınları çocuklar ve gençlerle buluşturmayı amaçlıyor. Kurulduğu günden beri “Her kitapta yeni bir sen!” diyerek, onlara sevecekleri ve keyifli vakit geçirebilecekleri kitaplar sunuyor.

Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

SPONSOR
DOLAR 5,7635
EURO 6,4297
BIST 97.149
ALTIN 282,9559

EN SON HABERLER

© 2017 Okul Haberi Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.