logo

  Olips’le Ferahla Kazan Yarışması

  Türkiye’nin ferahlatan şeker markası Olips, şimdi tutkunlarına bambaşka bir dünyanın kapısını açıyor. Birbirinden farklı lezzetlerini paketlerine de yansıtan, çeşitli destinasyonlarla eşleştiren Olips, sizlere ister Hawaii’nin tropikal havasını, ister Alaska’nın serin ferahlatan atmosferini isterseniz de Küba’nın renkli dünyasını deneyimleme şansını sunuyor.

  Mondelēz International Türkiye’nin sevilen şeker markası Olips, ferahlatan lezzetleriyle sizleri bambaşka bir deneyime davet ediyor. Dünyanın dört bir yanından farklı iklimler ve renkler şimdi Olips paketlerine de yansıyor ve tutkunlarını benzersiz bir ferahlık yolculuğuna çıkarıyor.

  Olips orman meyveli aroması egzotik sahilleri ile bilinen Phuket’e, limon & portakal aroması turkuaz denizi ve büyülü doğasıyla Hawaii’ye, nane aroması ise ferahlatıcı lezzetiyle İzlanda gibi eşsiz deneyimlerin yaşandığı destinasyonlara götürüyor.

  Ferahla Kazan kampanyası ile canlandıran bir seyahat sizi bekliyor!

  Birbirinden dikkat çekici tasarımları ve yenilenen ambalajları ile raflarda yerini alan Olips, Instagram üzerinden gerçekleştirilecek Ferahla Kazan kampanyası ile birbirinden farklı destinasyonlara da seyahat şansı sunuyor.

  Yarışma kapsamında 12 Eylül – 31 Kasım 2019 tarihleri arasında Instagram hesabında #ferahlakazan etiketi ile yurtdışına gitmeden yurtdışındaymış gibi yaratıcı fotoğraf paylaşımı yapan Olips severler arasından seçilen en yaratıcı kişi ise seçeceği eşsiz destinasyondan birini deneyimleme fırsatını yakalayacak. Böylelikle birbirinden ferahlatıcı lezzetleri tadarken hayalinizdeki ülkeye seyahat şansı sizinle olacak.

  Ayrıntılı bilgi için olipsferahla.com sitesini ve Olips Instagram sayfasını (@olips_tr) ziyaret edebilirsiniz.

  Etiketler: » » » »
  Share