logo

  Oğuzhan Koç Agora Konseri 4 Mayıs 2019

  Pop müziğin sevilen ismi Oğuzhan Koç, canlı performansı ile Agora Bahar Şenliği’nde olacak. 4 Mayıs Cumartesi günü saat 20.00’da başlayacak konserde Oğuzhan Koç hayranlarına muhteşem bir müzik şöleni yaşatacak.

   

  Oğuzhan Koç Hayranları ile Agora Cadde’de Bir Araya Gelecek!

  Alışveriş ve eğlence keyfini bir arada sunan Agora Alışveriş Merkezi; merakla beklenen Bahar Şenliği çalışmalarını tamamladı. 4-5 Mayıs’ta gerçekleşecek Agora Bahar Şenliği’nde DJ performanslarından şişme oyunlara, dans gösterilerinden yarışmalara, ikramlardan sokak sanatçılarına ve ilgi çekici stantlara kadar onlarca faaliyet Agora Cadde’de gençlerle olacak. Şenliğin ilk günü ise pop müziğin sevilen ismi Oğuzhan Koç canlı performansı ile Agora Cadde’de hayranlarıyla buluşacak. 4 Mayıs Cumartesi günü saat 20.00’da gerçekleşecek olan konserde başarılı sanatçı dillerden düşmeyen şarkılarını hayranları için söyleyecek.

   

  Agora Cadde’de Bahar Şenliği!

  7’den 70’e her yaşa hitap eden organizasyonları ile ziyaretçilerine keyifli etkinlikler sunan Agora Alışveriş Merkezi; final haftasından önce üniversite öğrencilerini sınav stresinden biran olsun uzaklaştırmak için Bahar Şenliği’ni 4-5 Mayıs’ta Agora Cadde’de gerçekleştirecek. İkramlardan stantlara, eğlenceli aktivitelerden, konserlere kadar birçok keyifli organizasyona yer verecek olan Agora AVM, eğlenceli fotoğraf çektirme alanları ile de bu günü unutulmaz kılacak.

  OĞUZHAN KOÇ Kimdir?

   

  8 yaşında Bursa Devlet Konservatuarı’nda müzik eğitimi almaya başlayan 34 yaşındaki başarılı sanatçı, müziğin yanı sıra ortaokul ve lisede de amatör olarak tiyatro ile ilgilendi. 2007 yılında Beşiktaş Kültür Merkezi atölye oyuncularına dahil olan Koç 2009 yılında Yılmaz Erdoğan’ın yönetmenliğini yaptığı Neşeli Hayat filminde oynadı. Akabinde  “Çok Güzel Hareketler Bunlar” komedi programında da yerini alan sanatçı bu program ile sergilediği oyunculuk performansına müzik yeteneğini de ekleyerek kısa sürede adından sıkça söz ettirmeyi başardı. Gülben Ergen, Ferhat Göçer gibi birçok popüler sanatçıya dillerden düşmeyen şarkılar veren Oğuzhan Koç; başarısını 2011 yılında Kral Müzik Ödülleri’nde aldığı en iyi film müziği ödülü ve 2013 yılında çıkardığı ‘Ben Hala Rüyada’ isimli albümü ile taçlandırdı. ‘3 Adam’ isimli eğlence programının sunucularından biri olan Koç, ‘O Ses Çocuklar’ yarışmasında da jüri üyeliğini üstlendi. Yol Arkadaşım 1, Yol Arkadaşım 2, Bana Baba Dedi gibi birçok film ve dizide de yer alan sanatçı Takdir-i İlahi, Beni İyi Sanıyorlar, Sükut-u Hayal, Vermem Seni Ellere gibi pek çok single çalışması ve konserleri ile de başarısını sürdürmeye devam ediyor.

  Etiketler: » » » »
  Share