logo

  Migros 2018 Kurbanlık fiyatları açıklandı

  Migros, çağdaş yöntemlerle, noter huzurunda, islami usullere uygun ve hijyenik şartlarda kesimi yapılan kurbanları, Migros kalitesi ve güvencesi ile müşterilerilerine ulaştırıyor. Canlı ağırlığı ortalama 30-35 kg, koli ağırlığı minimum 12 kg olan kurbanlık koç 1.155 TL, canlı ağırlığı ortalama 40-45 kg, koli ağırlığı minimum 16 kg’lık kurbanlık koç 1.295 TL ve 1/7 hisseli büyükbaş kurbanlık en az 21 kg kemiksiz olmak üzere 1.245 TL’den satışa sunuluyor. Kurbanlıklarda kredi kartına 6 veya 9 taksit imkanı da sunan Migros, Money Bonus Kart ile yapılan alımlara ise anında 100 TL indirim uyguluyor. Migros’un müşterilerine sağladığı kolaylıkların arasında adrese teslim seçeneği veya mağazadan teslimlerde ücretsiz et işleme hizmeti yer alıyor.

  Migros, müşterilerine bu Kurban Bayramı’nda da sağlıklı ve güvenilir kurban almanın rahatlığını yaşatıyor. Veteriner hekimler tarafından Anadolu’nun dört bir yanındaki yetiştiricilerden özenle seçilen kurbanlıklar, çağdaş yöntemlerle, noter huzurunda, İslami koşullara uygun olarak kesiliyor. Kurban siparişleri Migros mağazalarından, 444 10 44 numaralı müşteri hizmetleri hattından veya www.sanalmarket.com.tr üzerinden verilebiliyor.

  Kurbanlıklarda bol çeşit, uygun fiyat

  Migros, tercih doğrultusunda kurbanda üç ayrı seçenek sunuyor. Koli ağırlığı minimum 12 kg’lık veya minimum 16 kg’lık kurbanlık koçlar, kesimin ardından koli içinde 2 But, 2 kol,2 kafes, 1 gerdan ve 1 böbrek yatağıolacak şekilde teslim ediliyor. Diğer bir seçenek olan kurbanlık büyükbaş ise her bir hisse kemiksiz yapılmış, minimum 21 kg’lık 7 eşit hisse olarak teslim ediliyor. Veteriner hekimler tarafından canlı muayenesi yapılan ve resmi kurum sağlık raporları alınan kurbanlıkların kesimlerinin hemen ardından, vekalet verilen kişiye SMS ile bilgisi veriliyor. Kesilen kurbanlar hijyen ve gıda güvenliği standartlarına uygun şekilde, teslimata kadar soğuk zincir şartlarında muhafaza ediliyor.

  Money Bonus Kart ile anında 100 TL indirim fırsatı

  Uygun fiyatlarla en sağlıklı ve en güvenilir kurbanın adresi Migros’ta, koli ağırlığı minimum 12 kg olan kurbanlık koçun fiyatı 1.155 TL, 16 kg olan kurbanlık koçun fiyatı 1.295 TL, 1/7 Dana hissenin fiyatı ise 1.245 TL’den satışa sunuluyor. Alışverişe Money Bonus ile başlayıp ödemeyi de Money Bonus ile yapan müşterilere kurban alımlarında anında 100 TL indirim uygulanıyor.

  Kurbanlıklarda 6 veya 9 taksit kolaylığı

  Migros, 5M Migros, Macrocenter, Migrosjet mağazalarından satın alacağınız kurban seçeneklerinde kredi kartıyla yapılan ödemelerde; Money Bonus, Garanti Bonus, Miles&Smiles, American Express, İş Bankası Maximum, Ziraat Bankası, Yapı Kredi World, Albaraka World, Vakıfbank World ve Halk Bankası Paraf kartlarına 6 veya 9 taksit seçeneği bulunuyor. 444 10 44 Müşteri Hizmetleri hattından veya www.sanalmarket.com.tr üzerinden verilen siparişlerde ise Money Bonus, Garanti Bonus, Miles&Smiles, AMEX (American Express), İş Bankası Maximum, Yapı Kredi World kartlara 6 veya 9 taksit seçenegi bulunuyor.

  Kurbanlıklarda tercihe göre teslimat imkanı, mağazada ek hizmet…

  Migros kurbanlık teslimlerinde de üç ayrı seçenek sunuyor. Müşteriler, adlarına hazırlanmış kurban kolilerini listeden seçtikleri Migros mağazalarından alabildikleri gibi, dilerlerse adreslerine de teslim ettirebiliyorlar. İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa ve Antalya illerinde geçerli olan adrese teslim kurban siparişi için 15TL teslimat ücreti uygulanıyor. Ayrıca, kurbanlarını mağazalardan teslim almak isteyen müşterilere dana için; kıyma, kuşbaşı ve parça et; koç için de kemikli olarak istenilen sayıda parçalama ek hizmeti sunuluyor. Ek hizmet, kurbanın teslim alınacağı mağazanın kapasitesiyle sınırlı.

  Tercih eden müşteriler, kurbanlarını ZİÇEV’e (Zihinsel Yetersiz Çocukları Yetiştirme ve Koruma Vakfı) bağışlama imkanına sahip oluyorlar. Sakatatları, TEGV ve ZİÇEV’e bağışlanarak, bağış belgesi koli içerisinde müşterilere ulaştırılıyor.

  Etiketler: » » » » » » »
  Share