logo

  Maşa ile Koca Ayı’dan 23 Nisan Konseri

  Çocukların çok sevdiği Maşa ile Koca Ayı, yepyeni müzikal şovları ile Türkiye’de ilk kez Trump AVM’nin çocuk katı sahnesinde olacak. 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kutlamaları kapsamında Trump AVM’de çocuklarla buluşacak olan Maşa ile Koca Ayı, şarkılar söyleyip dans edecek.

  Maşa ile Koca Ayı Konseri, 20-23 Nisan tarihleri arasında gerçekleşecek ve tüm çocukların ücretsiz katılımına açık olacak.

  Trump Alışveriş Merkezi’nden çocuklara 23 Nisan hediyesi… Çok sevdikleri Maşa ile Koca Ayı, çocuk katı Trumpland’in özel sahnesinde 20-23 Nisan tarihleri arasında konser veriyor, tüm çocuklar bu konsere ücretsiz katılıyor.

  Yepyeni şarkılar, yepyeni danslar…

  Trump Alışveriş Merkezi’nin çocuk katında kurulacak özel sahnede en eğlenceli gösterilerini çocuklar için sergileyecek olan Maşa ile Koca Ayı, yepyeni şarkılarını çocuklarla birlikte söyleyecek, hareketli danslarını çocuklarla birlikte yapacak. Çocukların Maşa ile Koca Ayı’yla fotoğraf da çektirebilecekleri bu neşeli konser sonunda ayrıca herkese poster de hediye edilecek.

  20-23 Nisan tarihleri arasında her gün gerçekleşecek konser günde 4 seans olarak sahnelenecek. Seans saatleri ise 12:00/14:00/16:00 ve 18:00…

  Maşa adında küçük bir Rus kızı ile sirktenemekli, Mişka adında bir ayı arasında geçen maceraları konu edinen dünyaca ünlü yapımın merakla beklenen yepyeni şovu tüm çocukları neşe, keyif ve eğlence ile buluşturacak.

  Etiketler: » » » »
  Share