logo

  Lisansüstü Tanıtım Günleri devam ediyor

  Kadir Has Üniversitesi, lisans mezunları ve eğitim aldıkları alanda uzmanlaşmak isteyenlere yönelik hazırladığı “KHAS Lisansüstü Programlar”ının detaylarını paylaşmaya devam ediyor. İlk olarak 18 Mayıs’ta düzenlenen “Tanıtım Günleri”nin ikincisi 25 Mayıs Cumartesi günü gerçekleşecek.

  Cibali Kampüsü’nde gerçekleşen Lisansüstü Tanıtım Günleri’nin ilki 18 Mayıs Cumartesi günü Mühendislik ve Doğa Bilimleri alanında, “Bilgisayar Mühendisliği”, “Elektronik Mühendisliği”, “Endüstri Mühendisliği”, “Hesaplamalı Bilimler ve Mühendislik”, “Hesaplamalı Biyoloji ve Biyoinformatik”, “Siber Güvenlik”, “Finans Mühendisliği” ve “Enerji ve Sürdürülebilir Kalkınma” programları ile başladı.

  İkincisi 25 Mayıs Cumartesi günü gerçekleşecek “Lisansüstü Tanıtım Günleri” “Hukuk”, “İletişim Bilimleri”, “Sanat Tasarım”, “Sosyal ve Beşeri Bilimler” alanlarında “Özel Hukuk”, “Kamu Hukuku”, “İletişim Bilimleri”, “Sinema ve Televizyon”, “Yeni Medya”, “Kurumsal İletişim ve Halkla İlişkiler Yönetimi”, “Film ve Drama”, “Kültür Varlıklarını Koruma”, “Mimarlık ve Kent Çalışmaları”, “Tasarım”, “Kullanıcı Deneyimi ve Tasarımı”, “Psikoloji”, “Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi”, “Uluslararası İlişkiler”, programları ile devam edecek.

  Katılımcılar, “KHAS Lisansüstü Tanıtım Günleri”nde akademisyenlerle bir araya gelerek programlarla ilgili detaylı bilgiye ulaşıp, tüm merak edilenlere cevap bularak bilgi alabilecekler.

  Etiketler: » »
  Share