logo

  LC Waikiki, Batman’in 80. Yılını Kutluyor

  LC Waikiki çocukların süper kahramanı Batman’in 80. yılına özel bir koleksiyon hazırladı. Sweatshirt, tişört ve kazaklardan oluşan koleksiyon, çocuklara sevdikleri süper kahramana dönüşme fırsatı veriyor.

  Çizgi roman karakteri olarak yaratılan daha sonra da serüvenlerini sinema perdesinde sürdüren Batman’in 80. yılı kapsamında hazırlanan özel koleksiyon LC Waikiki mağazalarında satışa sunuluyor. Batman’ın ana renkleri olan siyah ve sarının ağırlıklı olarak öne çıktığı koleksiyonda gri ve mavi tonları da dikkat çekiyor. Kapüşonlu sweatshirtlerden kazaklara ve tişörtlere uzanan koleksiyon şapka ve berelerle de çocuklara süper kahraman ruhunu yakından deneyimleme imkanı sunuyor. Koleksiyonda ayrıca serinin efsane arabası “Batmobil” oyuncağı da yer alıyor.

  LC Waikiki Hakkında

  1988 yılında kurulan ve 1997 yılından bu yana Türkiye’de LC Waikiki Mağazacılık çatısı altında hizmet veren LC Waikiki, “İyi giyinmek herkesin hakkı” misyonu ve “ulaşılabilir moda” anlayışıyla Türkiye’yi giydiriyor. LC Waikiki, büyüme serüvenini 31 yıldır hem yurt içi hem de yurt dışında sürdürüyor. Hazır giyim sektörünün lideri LC Waikiki, bugün, 46 ülkede yaklaşık 1000 mağazası ve 43.200 çalışanıyla hizmet veriyor.

  www.lcwaikiki.com

  Etiketler: » »
  Share