logo

  Kuti ve Aypa Rüzgarı Esti!

  Keyifli organizasyonları ile Sakarya’nın en dinamik adresi olmaya devam eden Agora Alışveriş Merkezi; Kare Takımı çizgi dizi etkinliği ile çocukların okula dönüş heyecanlarına ortak oldu.

  Agora’da Kuti ve Aypa Rüzgarı Esti!

  Eğitici ve bir o kadar da eğlenceli etkinliklere yer veren Agora Alışveriş Merkezi, 6-7-8 Eylül tarihlerinde Türkiye’nin en çok izlenen çizgi dizilerinden Kare Takımı çocuk etkinliğine ev sahipliği yaptı. Karşılaştıkları problemleri takım çalışması ve matematik şekilleri ile çözen çizgi dizinin sevilen kahramanları, yeni serüvenler için Agora’da çocuklar ile bir araya geldi. Eğlenceli ve bir o kadar da macera dolu etkinlikte çocuklar Kuti ve Aypa karakterleri ile bol bol dans etti ve çeşitli oyunlar ile yarışmalara katıldılar.

  Agora Alışveriş Merkezi’nde çocuklar ile bir araya gelen Kare Takımı karakterleri ziyaretçilerini de maceralarına ortak etti. 3 gün boyunca gerçekleşen Kare Takımı etkinliğine 1.000’e yakın çocuk katılım gösterdi. Çocuklar sevilen karakterlerle dilediklerince dans edip oynarken; ebeveynleri de bu keyifli anları unutmamak için telefonlarına kaydetti ve günün sonunda bu denli eğlenceli, eğitici bir etkinliğe yer verdikleri için Agora Alışveriş Merkezi yönetimine teşekkürlerini dile getirdiler.

  Etiketler: » » » »
  Share