logo

  Geleneksel Sevgi Çiçekleri Şöleni 7. kez gerçekleştirildi

  Bayraklı İlçesi’ndeki eğitim kurumlarında özel eğitim alan öğrenciler, Folkart’ın desteğiyle düzenlenen 7. Geleneksel Sevgi Çiçekleri Şöleni’nde gönüllerince eğlendi.

  İzmir’in Bayraklı İlçesi’nde özel eğitim alan öğrenciler, Çiçekliköy’de düzenlenen piknikte gönüllerince eğlendi.

  Bayraklı Kaymakamlığı’nın öncülüğünde, İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından Folkart ve Westpark Outlet Alışveriş Merkezi’nin destekleriyle düzenlenen Geleneksel Sevgi Çiçekleri Şöleni bu yıl 7. kez gerçekleştirildi. Sevgi Çiçekleri Şöleni kapsamında Çiçekliköy’de piknik düzenlendi. Hem öğrenciler hem de aileleri güzel bir gün geçirmenin mutluluğunu yaşadı.

  Pikniğe Bayraklı Kaymakamı Canan Hançer Baştürk, Bayraklı İlçe Milli Eğitim Müdürü Şuayip Üner, Bayraklı İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Zülfükar Türe, Bayraklı İlçe Sağlık Müdürü Aslıhan Onur, Bayraklı İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Hasan Kapsız, Sosyal Dayanışma ve Yardımlaşma Vakıf Müdürü Burcu Ozan ile çok sayıda davetli katıldı.

  Bayraklı’daki okullarda eğitim gören yüzlerce özel eğitim öğrencisi ve aileleri, pikniğe özel servislerle getirildi. Rengarenk süslenmiş alanda konukları palyaço ve maskot karakterler karşıladı. Çocuklar kurulan büyük sahnede şarkılarla dans edip oyunlar oynadı. Şişme oyun parkurlarında eğlencenin tadını çıkarttılar. Gün boyu devam eden organizasyonda özel eğitim öğrencileri ve ailelerine çeşitli ikramlarda bulunuldu.

  Etiketler: » » » » » » » » »
  Share