Hoşgeldiniz  

Dünya tersine döndü zannetmeyin!

okulhaberi | 04 Nisan 2019 | Eğlence A- A+

Anadolu yakasının gözde alışveriş ve yaşam merkezi Maltepe Park, iç ve dış görüntüsüyle adeta baş döndüren Tepetaklak Ev ile misafirlerine unutulmaz dakikalar yaşatıyor.

Misafir odasından banyoya, yatak odasından mutfağa kadar evin tüm bölümlerinin ters şekilde dekora edildiği ‘Tepetaklak Ev’, Maltepe Park’ta meraklılarını bekliyor.

Birebir gerçek eşyaların kullanıldığı evde, perdeler, mutfak mobilyaları, tuvalet, yatak odası, dolaplar, oturma grupları ile çamaşır makinesi gibi bütün eşyalar tavanda yer alıyor.

Tepetaklak Ev deneyimini, öğrenciler 15 lira, büyükler ise 20 lira giriş ücretiyle yaşayabilecek. Yaklaşık bir yıl boyunca her gün 10.00 ila 20.00 saatleri arasında Maltepe Park açık otopark alanında ziyaretçilerini ağırlayacak olan Tepetaklak Ev’e 0-6 arası çocuklar yanında velisi olması kaydıyla ücretsiz olarak girebilecek.

Bir TIR dorsesinden yapılan, yatak odası, çocuk odası, bir salonu, mutfak ve banyosu olan 80 metrekareli Tepetaklak Ev’in yaratıcıları, bu deneyimin özelikle çocukların hayal dünyasını güçlendirmek açısından yararlı olduğunu vurguluyor.

Tepetaklak Ev, birbirinden renkli ve farklı görüntüler sergilemek isteyen sosyal medya kullanıcılarının da gözdesi oluyor.

Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

SPONSOR
DOLAR 5,7635
EURO 6,4297
BIST 97.149
ALTIN 283,0100

EN SON HABERLER

© 2017 Okul Haberi Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.