Hoşgeldiniz  

Çocuklara Özel Nisan Etkinlikleri

okulhaberi | 05 Nisan 2019 | Eğlence, Genel A- A+

Kozzy AVM, Nisan ayı boyunca her hafta sonu minik ziyaretçileri için birbirinden eğlenceli ve öğretici etkinlikler düzenliyor.

Şık ve modern mimari konsepti ile yaşamdan keyif alanların buluşma noktası olan Kozzy AVM, Nisan ayında da çocuklar için eğlenceyle dopdolu olacak. Kozzy AVM, çocukların eğlenerek el becerisini geliştirmesini sağlayacak etkinliklerle minik ziyaretçilerine eğlenceli saatler yaşatacak.

Nisan ayı boyunca her Cumartesi-Pazar günü, 15.00 ila 17.00 saatleri arasında Kozzy AVM etkinlik alanında yapılacak atölye çalışmalarına katılım ücretsiz olacak.

Kozzy AVM Çocuk Kulübü tarafından organize edilen etkinlikler ve atölyeler kapsamında; 6 Nisan’da 3 Boyutlu Kelebek Atölyesi, 7 Nisan‘da Desenli Bahar Çiçekleri, 13 Nisan’da Duvar Panosu Atölyesi , 14 Nisan’da Kapı Süsü Yapımı , 20 Nisan’da Dünya Çocukları maketi, 27 Nisan’da Atlıkarınca Yapımı ve 28 Nisan’da ise Keçe Çiçekler Atölyesi ile minik misafirler hem eğlenecek hem de öğrenecek.

Kozzy AVM, küçük ziyaretçilerinin ücretsiz olarak katılabildiği etkinliklerde çocuklar keyifli vakit geçirirken aileleri de hem alışveriş yapma hem de dinlenme fırsatı bulacak

Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

SPONSOR
DOLAR 5,7375
EURO 6,3661
BIST 96.032
ALTIN 277,1297

EN SON HABERLER

© 2017 Okul Haberi Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.