logo

  Cinetime’da bu hafta; Hızlı ve Öfkeli: Hobbs ve Shaw

  Yaz aylarında da sinema keyfini doyasıya yaşamak isteyen sinemaseverler, Cinetime’da vizyondaki en yeni filmleri daha uygun fiyatlarla ve ferah salonlarda izleme şansı yakalıyor.

  Cinetime’da bu hafta gösterime giren Hızlı ve Öfkeli serisinin aksiyon dolu en yeni filmi Hobbs & Shaw, seriden tanıdığımız Luke Hobbs ve Deckard Shaw karakterlerine odaklanıyor. Başrollerini Dwayne Johnson ve Jason Statham’ın üstlendiği filmde “The Crown” dizisinin Prenses Margaret’ıVanessa Kirby, Deckard Shaw’un kız kardeşi olan bir MI-5 ajanına hayat verirken, Altın Küre ödüllü Idris Elba ise kötü adam olarak karşımıza çıkıyor. Yönetmen koltuğunda ise “John Wick”, “Sarışın Bomba” ve “Deadpool 2” filmlerinden tanıdığımız David Leitch‘in oturduğu filmin senaryosunu ise Chris Morgan kaleme alıyor.

  Cinetime, ÖzdilekPark Antalya’da 10 Salon, Özdilek Eskişehir’de 10 Salon, Özdilek Yalova’da 7 Salon, Özdilek Kocaeli’nde 5 Salon, ÖzdilekPark İstanbul’da 10 Salon, Özdilek Uşak’ta 7 Salon, Özdilek Manisa Turgutlu’da 7 Salon, ÖzdilekPark Bursa Nilüfer’de 10 Salon, Özdilek Düzce’de 7 Salon olmak üzere 9 ayrı lokasyonda izleyicileri en güzel filmlerle buluşturuyor.

  Son günlerde peş peşe gösterime giren aksiyon dolu, bol maceralı yaz filmlerini izleyebileceğiniz ve 3D teknolojisinin kullanıldığı Cinetime, engelli ve çocuk misafirler için özel tasarım koltukları, ferah fuaye alanlarıyla sinemaseverleri ağırlıyor. Vizyon filmlerini yakından takip etmenize olanak sağlayanCinetime ile gelecek programlar hakkında bilgi edinebilir, gişe rekoru kıran filmleri herkesten önce izleyebilirsiniz.

  Etiketler: » » » »
  Share