logo

  Bir Dilek Tut Derneği (Make-A-Wish Türkiye) ve Gaming in Turkey çocuklar için el ele veriyor

  Oyun ve espor ajansı Gaming in Turkey, çocukların oyun ve espor alanındaki ihtiyaçlarını karşılamak ve dileklerini yerine getirebilmek için Bir Dilek Tut Derneği (Make-A-Wish Türkiye) ile iş birliği yaptı. Gaming in Turkey, Bir Dilek Tut Derneği (Make-A-Wish Türkiye) ile gerçekleştirecekleri yeni projelerle çocukların yüzünü güldürecek.

  Ulusal ve uluslararası birçok önemli marka ile iş birliği yapan Gaming in Turkey ekibi, özellikle Türkiye’deki genç oyuncu kesimiyle kurduğu özel iletişimi, Bir Dilek Tut Derneği (Make-A-Wish Türkiye) ile gerçekleştireceği projelere de yansıtmak istiyor.

  Birbirinden farklı projelere imza atmak hedefinde kararlı olan Gaming in Turkey Oyun ve Espor Ajansı’nın kurucusu Ozan Aydemir, “Türkiye’de çocuklar için çalışan birçok sivil toplum kuruluşu var fakat Bir Dilek Tut Derneği (Make-A-Wish Türkiye), bizim için çok önemli bir yerde. Daha önce TikTok ile birlikte Bir Dilek Tut Derneği (Make-A-Wish Türkiye) için çalışmış ve 4 çocuğumuzun mutluluğunu artırmayı başarmıştık. Şimdi farklı içeriklerle biz de uzmanı olduğumuz oyun ve espor tarafında taşın altına elimizi koymak ve çocukların mutluluğunu artırmak istiyoruz. Özellikle bulunduğumuz sektörün çocuklar için bir araya geleceğinden şüphem yok.  Umarım Türkiye’deki partnerlerimizle Bir Dilek Tut çocuklarının mutluluğunu artıracak, o küçük bedenlerindeki büyük sorunları hafifleterek tebessüm ettirecek fikirleri hayata geçirebiliriz” diyerek bu anlamlı iş birliğiyle ilgili düşüncelerini dile getirdi.

  Bir Dilek Tut Derneği (Make-A-Wish Türkiye) Genel Müdürü Zeynep Ürkün ise “Dilek çocuklarımızın hayallerini yerine getirirken onların moral ve motivasyonlarını yükselterek zorlu tedavi süreçlerini daha rahat atlatmalarını, hayatta hiçbir şeyin imkansız olmadığına inanmalarını hedefliyoruz. Dilek çocuklarımız arasında espor alanına ilgi duyanların sayısının giderek arttığını görüyoruz. Dilek çocuklarımız arasında oyunseverler de var. Bu anlamda Gaming in Turkey ile örtüşen hedeflerimiz çerçevesinde çok etkili dilekler yerine getirmek için iş birliği yaparak çocuklarımızın mutluluğunu artırmak çok güzel olacak” diyerek düşüncelerini paylaştı.

  TikTok ile yapılan bir önceki kampanya, Türkiye’de başladı ve şimdi büyüyerek, global olarak her iki firmanın onayıyla tüm dünyada tekrarlanacak. Bir Dilek Tut Derneği (Make-A-Wish Türkiye) ve Gaming in Turkey’nin birlikteliği, Türk oyun sektöründe yapılacak fikirlerle genişleyecek ve buradan çıkan fikirler, tüm dünyada hizmet veren Make-A-Wish dernekleri için de örnek olmaya devam edecek.

  Etiketler: » » » » »
  Share