logo

  Bayram’a Özel Kampanya

  FLO’dan Bayram’a Özel Kampanya: Tüm Erkek Ayakkabılarında 2. ürüne %50 İndirim! Dünya trendlerini cazip fiyatlarla buluşturan FLO, Ramazan Bayramı’na özel “Tüm Erkek Ayakkabılarında 2. ürüne %50 İndirim” kampanyasını hayat geçirdi.

  Her moda uygun modeller sunan FLO, Bayram alışverişi için avantajlı bir kampanya başlattı. FLO mağazalarında uygulanan kampanya ile 6 Haziran tarihine kadar erkek koleksiyonlarından yapılacak ayakkabı alışverişine 2. ürüne %50 indirim uygulanıyor.

  FLO’nun hem klasik hem de sportif çizgilere sahip erkek koleksiyonu, her zevke ve her bütçeye hitap eden modellere yer veriyor. Süet, rugan ve mat derilerin yer aldığı koleksiyonda siyah, lacivert, kahverengi ve taba renkleri ön plana çıkıyor. Bayram alışverişine başlamadan önce FLO mağazalarına uğramayı unutmayın!

  FLO’nun 2019 Erkek Yaz Koleksiyonu’nda yer alan modellerini görebilmek ve bayram kombininize eşlik edecek en şık ayakkabıyı bulabilmek için FLO mağazalarına uğrayabilir, www.flo.com.tr’yi ziyaret edebilirsiniz.

  Etiketler: » » » »
  Share