logo

  Agora Ortaokullar Arası Masa Tenisi Turnuvası başlıyor

  Agora Alışveriş Merkezi heyecan dolu turnuvalarına bir yenisini daha ekliyor; Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü iş birliği ile Agora Ortaokullar Arası Masa Tenisi Turnuvası 350’ye yakın sporcunun katılımı ile gerçekleştirilecek.

  Yıldızlar Kıyasıya Bir Rekabet ile Masa Tenisi Turnuvası’nda!

  Açılışından bu yana gerçekleştirdiği onlarca turnuvaya bir yenisini daha ekleyen Agora Alışveriş Merkezi, Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü iş birliği ile Ortaokullar Arası Masa Tenisi Turnuvası’nı 25-28 Şubat tarihleri arasında düzenleyecek. Ortaokul öğrencilerinin katılımları ile -1.kat etkinlik alanında yapılacak olan Agora Ortaokullar Arası Masa Tenisi Turnuvası, yarışmacıları kıyasıya bir mücadeleye sürükleyecek. Heyecan ve eğlencenin bir arada yaşanacağı turnuvada Yıldız Kızlar ve Yıldız Erkekler doyasıya bir mücadelenin içerisinde nefeslerini tutarken okullarını da tüm güçleri ile temsil edecekler.

  Keyifli ve bir o kadar da heyecanlı geçecek olan Agora Ortaokullar Arası Masa Tenisi Turnuvası’nda yarışmacılar en fazla 4 kişilik gruplarla turnuvaya katılabilecek. Herhangi bir katılım ücretinin alınmayacağı Agora Ortaokullar Arası Masa Tenisi Turnuvası 25-28 Şubat tarihlerinde saat 10.00 – 18.00 arasında -1.kat etkinlik alanında gerçekleştirilecek. Ziyaretçilerin de yarışmacıların heyecanına ortak olacağı turnuvanın sonunda; dereceye giren öğrenciler kupa ve madalyaların yanı sıra sürpriz hediyelerin de sahibi olacak.

  Etiketler: » » » »
  Share