logo

  23 Nisan Hediyeleri Hepsiburada’dan

  Türkiye’nin lider e-ticaret platformu Hepsiburada, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’na özel olarak tüm çocukların yüzünü güldürecek bir kampanya başlattı. Kampanya kapsamında LEGO’lar, scooter ve bisikletler, kostümler, çocuk kitapları, oyun konsolları, çocuk teknoloji ürünleri, oyuncaklar, drone’lar, puzzle ve kutu oyunları, çocuklara yönelik her türlü tekstil ürünleri ve çocuk kişisel bakım ürünleri gibi yüzlerce ürün çok avantajlı fiyatlarıyla sunuluyor.

  22 milyon ürün çeşidiyle müşterilerinin tüm ihtiyaçlarına cevap veren Hepsiburada, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı şenlik havasında bir kampanya ile karşılıyor. “23 Nisan’a özel 7’den 77’ye tüm çocuklara %60’a varan indirimler” sloganıyla hayata geçirilen ve çocukların mutlu bir bayram yaşamasını amaçlayan kampanya, 23 Nisan Salı günü 23.59’a kadar devam edecek. Cazip kampanya, eğitici ve öğretici oyuncaklardan karakter figürlerine, bebek ve arabalardan bahçe oyuncaklarına, pelüş oyuncaklardan son teknoloji oyun konsolları ve drone’lara kadar binlerce farklı oyuncak ile kırtasiye ürününü, kitapları ve tekstil ürünlerini kapsıyor.

  23 Nisan alışverişinin şampiyonları belli oldu

  2018 yılı 23 Nisan alışveriş trendlerini inceleyen Hepsiburada, geçen sene en çok bilgisayar, ofis-kırtasiye malzemeleri, kitap, hobi ve giyim ürünlerine talep geldiğini açıkladı. 23 Nisan alışverişinin en çok rağbet gören ürünleri ise;

  Bilgisayar kategorisinde: Taşınabilir bilgisayar, kulaklık, tablet, eğitim-hobi yazılımları ve oyun konsolları,

  Ofis-kırtasiye malzemelerinde: Türk bayrağı, kuru boya, pastel boya, kurşun kalem seti ve silgi,

  Kitap kategorisi: Anderson ile Pır Pır, Hareketli Lunapark, Hareketli Uzay Gemisi ve Mini Masallar Seti,

  Hobi kategorisi: Zihin geliştirici oyunlar, puzzle, kutu oyunları, maket, kostüm ve aksesuarları, drone, uzaktan kumandalı araba, helikopter ve figür modelleri,

  Giyim kategorisi: Tişört, gömlek, çorap, pantolon ve elbise olarak açıklandı.

  23 Nisan alışverişini en çok yapan yaş grubu 25-40 olurken, İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa ve Antalya il sıralamasında öne geçti. Bu illeri sırasıyla Kocaeli, Adana, Balıkesir ve Muğla takip etti.

  23 Nisan’da çocukları sevindirmek isteyenlere Hepsiburada’dan hediye önerileri

  Hepsiburada 23 Nisan’da minikleri sevindirmek isteyenler için “hediye önerisi” sayfası hazırladı. Hepsiburada çalışanlarının çocuklarının yaptıkları resimlerle süslenen bu özel sayfada eğitici ve öğretici oyuncaklar, bisiklet ve scooterlar, oyun konsolu ve oyunları, kırtasiye ve boyama ürünleri, giyim ürünleri, çocuklara özel teknoloji ürünleri, bahçe oyuncakları, yapı oyuncakları ve daha birçok hediye alternatifi müşteriler için özel olarak gruplandırıldı.

  Detaylara Hepsiburada üzerinde çocukların çizdiği resimlerle bezenmiş kampanya sayfasına https://www.hepsiburada.com/staticPage/611018596801136 linkinden kolaylıkla ulaşılabiliyor.

  Etiketler: » » » »
  Share